Skylines - opinie o liniach lotniczych

RYANAIR

Ryanair

Opinie o RYANAIR

Najtańszy bilet od: 185 PLN
Ryanair ma średnią ocenę: 4.6
Najlepsza ocena 5 oparte o 25 głosów

Najnowsze opinie o RYANAIR

Bilety, które oferuje Ryanair, są w atrakcyjnych cenach. Z tym przewoźnikiem już kilka razy miałem okazję podróżować i jestem bardzo zadowolony.

Jeżeli ktoś ma ograniczony budżet to podróż z tymi liniami to doskonały wybór. Ceny mają naprawdę atrakcyjne, podobne do Wizzair. Jednak komfort podróży jest średni bo jest dużo ludzi i mało miejsca między siedzeniami. Ale coś za coś, albo tańszy bilet albo komfort podróży. Ja tam wolę polecieć za mniejsze pieniądze.

Uważam, że Ryanair świetnie się spisuje jako przewoźnik. Jest naprawdę tanio i szybko. Poza tym obsługa stara się dbać o komfort podróży.

Widać, że dużo osób podróżuje tymi liniami. Powinny zatem być numerowane miejsca, bo óraludzie się zachowują po prostu nie kulturalnie, przepychają się bo niby kto pierwszy ten lepszy. Podróż odbyła się terminowo, miła obsługa i cena biletu myślę, że na każdą kieszeń.

Niedawno wróciłam z krótkich wakacji i za swojego przewoźnika wybrałam Ryanaira. Nie żałuję wyboru, bo udało mi się wyszukać naprawdę atrakcyjne pod względem cenowym połączenie. W dodatku spotkałam się z przemiłą obsługą na pokładzie. Niewielkiego opóźnienia w sumie nawet nie odczułam.

Warunki są naprawdę rewelacyjne jak za tak niską cenę. Już wiele razy leciałem za naprawdę małe pieniądze. Niekiedy można znaleźć bilety za pół-darmo tylko trzeba poszukać. Ja na pewno jeszcze wiele razy skorzystam z ich usług bo do tej pory byłem bardzo zadowolony.

Warto wybierać się na krótkie wycieczki z bagażem podręcznym bo wtedy wychodzą nas bardzo tanie loty. Bagaż główny wiąże się niestety z wysokimi opłatami.

Bilety faktycznie są atrakcyjne cenowo ale miejsca w samolocie powinny być numerowane. Nie powinno być sytuacji, że wszyscy się przepychają. Podróżuję z dziećmi zatem nie podobała mi się taka sytuacja. Jednak już po zajęciu miejsc, podróż przebiegała bardzo spokojnie.

Ceny na pokładzie są bardzo wysokie. Jednak zwykle takimi liniami podróżuje się po Europie i lot nie zajmuje dużo czasu, więc nie trzeba nic kupować. Dla mnie liczy się cena biletu, a ta okazała się przystępna jak na moją kieszeń. Zatem polecam osobom, które liczą się z groszem.

W zeszłym roku leciałam tymi liniami i pewnie w tym roku także wybiorę tego przewoźnika. Ma naprawdę przystępne ceny. Trochę mało miejsca pomiędzy siedzeniami, szczególnie dla wyższej osoby, a jeszcze bagaż podręczny trzeba postawić, żeby nie trzymać go cały czas na kolanach. Jednak czas przelotu zwykle nie jest długi, wybierając europejskie stolice. Nie mogę się już doczekać kiedy zarezerwuję bilet na tegoroczne wakacje. Już zaczynam szukać jakiś perełek cenowych.

Dodaj swoją opinię

Jakie są opinie o tanich liniach na Skylines?

Jakie są opinie o regularnych liniach na Skylines?